Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Tiristori - SCR > TN1215-600B-TR
Pieprasīt citātu
Latviešu
3780172TN1215-600B-TR attēlsSTMicroelectronics
TN1215-600B-TR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TN1215-600B-TR
  • Apraksts
    SCR 12A 15MA 600V DPAK
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz valsts (VTM) (maksimālais)
    1.6V
  • Spriegums - izslēgts stāvoklis
    600V
  • Spriegums - vārtu aktivizētājs (Vgt) (maksimālais)
    1.3V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DPAK
  • Sērija
  • SCR tips
    Standard Recovery
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    SCR 600V 12A Standard Recovery Surface Mount DPAK
  • Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais)
    12A
  • Pašreizējais - uz valsts (tā (AV)) (maksimālais)
    8A
  • Pašreizējā - izslēgtā stāvoklī (maksimālā)
    5µA
  • Pašreizējais - bez pārskata pārsprieguma 50, 60 Hz (tā ir)
    115A, 110A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    40mA
  • Strāva - vārtu aktivizētājs (Igt) (maksimālais)
    15mA