Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Tiristori - TRIACs > T410-600B-TR
Pieprasīt citātu
Latviešu
2510291T410-600B-TR attēlsSTMicroelectronics
T410-600B-TR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    T410-600B-TR
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izslēgts stāvoklis
    600V
  • Spriegums - vārtu aktivizētājs (Vgt) (maksimālais)
    1.3V
  • Triac tips
    Logic - Sensitive Gate
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DPAK
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • Citi vārdi
    T410600BTR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Surface Mount DPAK
  • Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais)
    4A
  • Pašreizējais - bez pārskata pārsprieguma 50, 60 Hz (tā ir)
    30A, 31A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    15mA
  • Strāva - vārtu aktivizētājs (Igt) (maksimālais)
    10mA