Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > SPC560B64L5C6E0Y
Pieprasīt citātu
Latviešu
3941992SPC560B64L5C6E0Y attēlsSTMicroelectronics
SPC560B64L5C6E0Y
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
360+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SPC560B64L5C6E0Y
  • Apraksts
    IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    3 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    144-LQFP (20x20)
  • Ātrums
    64MHz
  • Sērija
    Automotive, AEC-Q100, SPC56
  • RAM lielums
    96K x 8
  • Programmas atmiņas tips
    FLASH
  • Programmas atmiņas izmērs
    1.5MB (1.5M x 8)
  • Perifērijas ierīces
    DMA, LVD, POR, PWM, WDT
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    144-LQFP
  • Oscilatora tips
    Internal
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • I / O skaits
    121
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    50 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM izmērs
  • Detalizēts apraksts
    e200z0h Automotive, AEC-Q100, SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)