Pieprasīt citātu
Latviešu
1751711M48T35Y-70MH1F attēlsSTMicroelectronics
M48T35Y-70MH1F
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    M48T35Y-70MH1F
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde, akumulators
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tips
    Clock/Calendar
  • Laika formāts
    HH:MM:SS (24 hr)
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    28-SOH
  • Sērija
    Timekeeper®
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Atmiņas izmērs
  • Ražotāja standarta svina laiks
    38 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saskarne
    Parallel
  • Iespējas
    Leap Year
  • Detalizēts apraksts
    Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar Parallel 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
  • Datuma formāts
    YY-MM-DD-dd
  • Pašreizējais - Laika uzturēšana (Maks.)
    2mA @ 4.75V ~ 5.5V