Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Tiristori - TRIACs > BTB24-800BRG
Pieprasīt citātu
Latviešu
2286789BTB24-800BRG attēlsSTMicroelectronics
BTB24-800BRG
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    BTB24-800BRG
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izslēgts stāvoklis
    800V
  • Spriegums - vārtu aktivizētājs (Vgt) (maksimālais)
    1.3V
  • Triac tips
    Standard
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220AB
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3
  • Citi vārdi
    497-2429-5-ND
    BTB24-800B
    BTB24800BRG
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    23 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    TRIAC Standard 800V 25A Through Hole TO-220AB
  • Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais)
    25A
  • Pašreizējais - bez pārskata pārsprieguma 50, 60 Hz (tā ir)
    250A, 260A
  • Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
    80mA
  • Strāva - vārtu aktivizētājs (Igt) (maksimālais)
    50mA