Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Transistori - IGBTs - moduļi > A1C15S12M3-F
Pieprasīt citātu
Latviešu
1698260A1C15S12M3-F attēlsSTMicroelectronics
A1C15S12M3-F
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    A1C15S12M3-F
  • Apraksts
    IGBT TRENCH 1200V 15A ACEPACK1
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    1200V
  • Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic
    2.45V @ 15V, 15A
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    ACEPACK™ 1
  • Sērija
  • Jauda - maks
    142.8W
  • Iepakojums / lieta
    Module
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • NTC termistors
    Yes
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ievades kapacitāte (Cies) @ Vce
    985pF @ 25V
  • Ievade
    Three Phase Bridge Rectifier
  • IGBT tips
    Trench Field Stop
  • Detalizēts apraksts
    IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter with Brake 1200V 15A 142.8W Chassis Mount ACEPACK™ 1
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    100µA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    15A