Pieprasīt citātu
Latviešu
MPS-160TLTQ0
  • Daļas numurs
    MPS-160TLTQ0
  • Apraksts
    SENSOR LIN 160MM CBL W/CONN
  • Spriegums - piegāde
    15 V ~ 30 V
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C (TA)
  • Lineārais diapazons
    0 ~ 160.00mm (0 ~ 6.30")