Pieprasīt citātu
Latviešu
914753
MPA-935THTP0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MPA-935THTP0
  • Apraksts
    SENSOR LIN 935MM CBL W/CONN
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    15 V ~ 30 V
  • Izbeigšanās stils
    Cable with Connector
  • Tehnoloģija
    LVIT (Linear Variable Inductance Transducer)
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Sērija
  • Rotācijas leņķis - elektriskais, mehāniskais
  • Pretestības tolerance
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Module
  • Izejas signāls
  • Izeja
    0 V ~ 10 V
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C (TA)
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    3 Weeks
  • Lineāritāte
  • Lineārais diapazons
    0 ~ 935.00mm (0 ~ 36.81")