Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Tuvuma sensori > IMB30-15BDSVC0S
Pieprasīt citātu
Latviešu
IMB30-15BDSVC0S
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    IMB30-15BDSVC0S
  • Apraksts
    SEN PROX FLSH 2 WIRE NO M12
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    10 V ~ 30 V
  • Izbeigšanās stils
    Connector
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
  • Sensora tips
    Inductive
  • Sensorēšanas attālums
    0.591" (15mm)
  • Reakcijas biežums
    500Hz
  • Iepakojums / lieta
    Cylinder, Threaded - M30
  • Izvades veids
    NO, 2-Wire
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C (TA)
  • Materiāls - ķermenis
    Plastic
  • Ražotāja standarta svina laiks
    3 Weeks
  • Ingress Protection
    IP68, IP69K
  • Rādītājs
    LED
  • Detalizēts apraksts
    Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30