Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 6.3YXJ100MTA5X11
Pieprasīt citātu
Latviešu
6.3YXJ100MTA5X11
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    6.3YXJ100MTA5X11
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sērija
    YXJ
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    105mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    150mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    4000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.079" (2.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    900 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100µF