Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 6.3YXH1000MEFC8X16
Pieprasīt citātu
Latviešu
6.3YXH1000MEFC8X16
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    6.3YXH1000MEFC8X16
  • Apraksts
    CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    YXH
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    504mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    840mA @ 100kHz
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    87 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1000µF