Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 6.3YXF4700MEFCGC16X25
Pieprasīt citātu
Latviešu
40326016.3YXF4700MEFCGC16X25 attēlsRubycon
6.3YXF4700MEFCGC16X25
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
600+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    6.3YXF4700MEFCGC16X25
  • Apraksts
    CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    4700µF
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.295" (7.50mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    YXF
  • RoHS statuss
    Tape & Box (TB)
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Ripas strāva
    Polar
  • Polarizācija
    Radial, Can
  • Pitch - savienotājs
    6.3V
  • Iepakojums / lieta
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Kondensatoru skaits
    1.48A @ 120Hz
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    6.3YXF4700MEFCGC16X25
  • Mūžs @ temp.
  • Pretestība
    34 mOhm
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • Paplašināts apraksts
    4700µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±20%
  • Apraksts
  • Pieteikumi
    8000 Hrs @ 105°C