Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 6.3YXA2200M10X20
Pieprasīt citātu
Latviešu
693501
6.3YXA2200M10X20
  • Daļas numurs
    6.3YXA2200M10X20
  • Apraksts
    CAP ALUM RAD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    YXA
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    775mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    891.25mA @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.846" (21.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    2200µF