Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 6.3WXA470MEFCTA8X9
Pieprasīt citātu
Latviešu
63796796.3WXA470MEFCTA8X9 attēlsRubycon
6.3WXA470MEFCTA8X9
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    6.3WXA470MEFCTA8X9
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    WXA
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    270mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    324mA @ 10kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    26 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470µF