Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 50YXJ33MT15X11
Pieprasīt citātu
Latviešu
253486
50YXJ33MT15X11
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    50YXJ33MT15X11
  • Apraksts
    CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    33µF
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.079" (2.00mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sērija
    YXJ
  • RoHS statuss
    Tape & Box (TB)
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Ripas strāva
    Radial, Can
  • Pitch - savienotājs
    50V
  • Iepakojums / lieta
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Kondensatoru skaits
    137.5mA @ 120Hz
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    50YXJ33MT15X11
  • Mūžs @ temp.
  • Pretestība
    700 mOhm
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • Paplašināts apraksts
    33µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±20%
  • Apraksts
    CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
  • Pieteikumi
    5000 Hrs @ 105°C