Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 50YXH470MEFCGC16X16
Pieprasīt citātu
Latviešu
50YXH470MEFCGC16X16
Noliktavā
600+
  • Daļas numurs
    50YXH470MEFCGC16X16
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    YXH
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    929.5mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.69A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    35 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    55 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470µF