Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 50TWL0.47MEFC5X11
Pieprasīt citātu
Latviešu
50TWL0.47MEFC5X11
  • Daļas numurs
    50TWL0.47MEFC5X11
  • Apraksts
    CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sērija
    TWL
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.079" (2.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    0.47µF