Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 450WXA10MEFCCE16X16
Pieprasīt citātu
Latviešu
450WXA10MEFCCE16X16
Noliktavā
600+
  • Daļas numurs
    450WXA10MEFCCE16X16
  • Apraksts
    CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    WXA
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    109mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    163.5mA @ 10kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    35 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    10µF