Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 450USK390MEFCSN35X30
Pieprasīt citātu
Latviešu
450USK390MEFCSN35X30
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    450USK390MEFCSN35X30
  • Apraksts
    CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP-IN
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    USK
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.39A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    3.346A @ 10kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    46 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    390µF