Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 450UFG1800MBN45X90
Pieprasīt citātu
Latviešu
6833848450UFG1800MBN45X90 attēlsRubycon
450UFG1800MBN45X90
  • Daļas numurs
    450UFG1800MBN45X90
  • Apraksts
    CAP ALUM 1800UF 20% 450V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.772" Dia (45.00mm)
  • Sērija
    UFG
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    7.46A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    10.444A @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    46 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.622" (92.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    1800µF