Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 450MXG220MEFCSN25X40
Pieprasīt citātu
Latviešu
1049769450MXG220MEFCSN25X40 attēlsRubycon
450MXG220MEFCSN25X40
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    450MXG220MEFCSN25X40
  • Apraksts
    CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sērija
    MXG
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.44A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.016A @ 10kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    450MXG220MEFCSN25X40-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    46 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    220µF