Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 420VXH220MEFC25X35
Pieprasīt citātu
Latviešu
420VXH220MEFC25X35
Noliktavā
200+
  • Daļas numurs
    420VXH220MEFC25X35
  • Apraksts
    CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    420V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sērija
    VXH
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.36A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.904A @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    46 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    220µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    220µF