Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 420MXK560MEFCSN30X45
Pieprasīt citātu
Latviešu
2553311420MXK560MEFCSN30X45 attēlsRubycon
420MXK560MEFCSN30X45
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    420MXK560MEFCSN30X45
  • Apraksts
    CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    420V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sērija
    MXK
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.27A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    3.178A @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    46 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    560µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    560µF