Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > 35PZA33M8X8
Pieprasīt citātu
Latviešu
35PZA33M8X8
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    35PZA33M8X8
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 33UF 20% 35V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    PZA
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    60mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.2A @ 100kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    46 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.374" (9.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    55 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    33µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 55 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    33µF