Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 350VXR120MEFC25X30
Pieprasīt citātu
Latviešu
143125
350VXR120MEFC25X30
Noliktavā
200+
  • Daļas numurs
    350VXR120MEFC25X30
  • Apraksts
    CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sērija
    VXR
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    750mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.05A @ 10kHz
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    46 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    120µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    120µF