Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 350MXG470MEFCSN35X30
Pieprasīt citātu
Latviešu
2421315350MXG470MEFCSN35X30 attēlsRubycon
350MXG470MEFCSN35X30
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    350MXG470MEFCSN35X30
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    MXG
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.66A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.324A @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    46 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    470µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470µF