Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 350HFG2700MBN45X100
Pieprasīt citātu
Latviešu
5973337350HFG2700MBN45X100 attēlsRubycon
350HFG2700MBN45X100
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    350HFG2700MBN45X100
  • Apraksts
    CAP ALUM 2700UF 20% 350V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.772" Dia (45.00mm)
  • Sērija
    HFG
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    6.43A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    9.002A @ 10kHz
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - 4 Lead
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    46 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.016" (102.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    2700µF