Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 315VXR120MEFC25X25
Pieprasīt citātu
Latviešu
315VXR120MEFC25X25
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
200+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    315VXR120MEFC25X25
  • Apraksts
    CAP ALUM 120UF 20% 315V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    315V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sērija
    VXR
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    750mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.05A @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    46 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    120µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    120µF