Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 25RX30330M10X12.5
Pieprasīt citātu
Latviešu
276320425RX30330M10X12.5 attēlsRubycon
25RX30330M10X12.5
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    25RX30330M10X12.5
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    RX30
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    434mA @ 120Hz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 130°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    26 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 130°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    150 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.551" (14.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
  • Ietilpība
    330µF