Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 250VXH390MEFCSN22X35
Pieprasīt citātu
Latviešu
2482169250VXH390MEFCSN22X35 attēlsRubycon
250VXH390MEFCSN22X35
Noliktavā
200+
  • Daļas numurs
    250VXH390MEFCSN22X35
  • Apraksts
    CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sērija
    VXH
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.75A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.625A @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    390µF