Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 250USG1800MEFC35X45
Pieprasīt citātu
Latviešu
358149250USG1800MEFC35X45 attēlsRubycon
250USG1800MEFC35X45
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    250USG1800MEFC35X45
  • Apraksts
    CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    USG
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    4.55A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    6.825A @ 10kHz
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    46 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    1800µF