Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 250TXW270MEFR18X33
Pieprasīt citātu
Latviešu
250TXW270MEFR18X33
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
200+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    250TXW270MEFR18X33
  • Apraksts
    CAP ALUM
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sērija
    TXW
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mūžs @ temp.
    12000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.398" (35.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    270µF