Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 250PX220MEFC18X35.5
Pieprasīt citātu
Latviešu
720011
250PX220MEFC18X35.5
Noliktavā
200+
  • Daļas numurs
    250PX220MEFC18X35.5
  • Apraksts
    CAP ALUM RAD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sērija
    PX
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    485mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    582mA @ 10kHz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.476" (37.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    220µF