Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 250MXC220MEFCSN20X30
Pieprasīt citātu
Latviešu
6218037250MXC220MEFCSN20X30 attēlsRubycon
250MXC220MEFCSN20X30
Noliktavā
200+
  • Daļas numurs
    250MXC220MEFCSN20X30
  • Apraksts
    CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Sērija
    MXC
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.5A @ 10kHz
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    250MXC220MEFCSN20X30-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    46 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    220µF