Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 10ZLH1800MEFCT810X20
Pieprasīt citātu
Latviešu
526410710ZLH1800MEFCT810X20 attēlsRubycon
10ZLH1800MEFCT810X20
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    10ZLH1800MEFCT810X20
  • Apraksts
    CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    ZLH
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.176A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.96A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    20 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1800µF