Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 100YXJ4.7MT15X11
Pieprasīt citātu
Latviešu
100YXJ4.7MT15X11
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    100YXJ4.7MT15X11
  • Apraksts
    CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    4.7µF
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.079" (2.00mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sērija
    YXJ
  • RoHS statuss
    Tape & Box (TB)
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Ripas strāva
    Polar
  • Polarizācija
    Radial, Can
  • Pitch - savienotājs
    100V
  • Iepakojums / lieta
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Kondensatoru skaits
    65mA
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    100YXJ4.7MT15X11
  • Mūžs @ temp.
  • Pretestība
    2.5 Ohm
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • Paplašināts apraksts
    4.7µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±20%
  • Apraksts
    CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
  • Pieteikumi
    5000 Hrs @ 105°C