Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 100YXA100MEFC10X20
Pieprasīt citātu
Latviešu
5869978100YXA100MEFC10X20 attēlsRubycon
100YXA100MEFC10X20
  • Daļas numurs
    100YXA100MEFC10X20
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    YXA
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    290mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    348mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.846" (21.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100µF