Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > 100SGV220M16X21.5
Pieprasīt citātu
Latviešu
5031101100SGV220M16X21.5 attēlsRubycon
100SGV220M16X21.5
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
75+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    100SGV220M16X21.5
  • Apraksts
    CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    SGV
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    440mA @ 120Hz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    28 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    220µF