Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > UAL5-40RF8
Pieprasīt citātu
Latviešu
5389019UAL5-40RF8 attēlsRiedon
UAL5-40RF8
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UAL5-40RF8
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 40 OHM 1% 7.5W
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm)
  • Sērija
    UAL
  • Pretestība
    40 Ohms
  • Jauda (vatos)
    7.5W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Box
  • Citi vārdi
    UAL5-40RF8-ND
    UAL540RF8
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Montāžas iezīme
    Flanges
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina stils
    Solder Lugs
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.335" (8.50mm)
  • Iespējas
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    40 Ohms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor