Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > UAL10-3RF8
Pieprasīt citātu
Latviešu
2006876UAL10-3RF8 attēlsRiedon
UAL10-3RF8
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
75+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UAL10-3RF8
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 3 OHM 1% 10W
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm)
  • Sērija
    UAL
  • Pretestība
    3 Ohms
  • Jauda (vatos)
    10W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Box
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Montāžas iezīme
    Flanges
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina stils
    Solder Lugs
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.417" (10.60mm)
  • Iespējas
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    3 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor