Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > PFS35-22KF1
Pieprasīt citātu
Latviešu
1403538PFS35-22KF1 attēlsRiedon
PFS35-22KF1
  • Daļas numurs
    PFS35-22KF1
  • Apraksts
    RES SMD 22K OHM 1% 35W TO263
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
  • Pretestība
    22 kOhms
  • Jauda (vatos)
    35W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.185" (4.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    22 kOhms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film