Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > PFS35-13RF1
Pieprasīt citātu
Latviešu
594481PFS35-13RF1 attēlsRiedon
PFS35-13RF1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PFS35-13RF1
  • Apraksts
    RES SMD 13 OHM 1% 35W TO263 DPAK
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-263 (D-Pak)
  • Izmērs / Izmēri
    0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
  • Sērija
    PFS35
  • Pretestība
    13 Ohms
  • Jauda (vatos)
    35W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.185" (4.70mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    13 Ohms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film