Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > FPR2B-10RF1
Pieprasīt citātu
Latviešu
263469FPR2B-10RF1 attēlsRiedon
FPR2B-10RF1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FPR2B-10RF1
  • Apraksts
    RES 10 OHM 15W 1% TO220
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220
  • Izmērs / Izmēri
    0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm)
  • Sērija
    FPR
  • Pretestība
    10 Ohms
  • Jauda (vatos)
    15W