Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CSR25120R025F
Pieprasīt citātu
Latviešu
80731CSR25120R025F attēlsRiedon
CSR25120R025F
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    CSR25120R025F
  • Apraksts
    RES 0.025 OHM 1% 1W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
  • Pretestība
    25 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 170°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    35 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.035" (0.90mm)
  • Detalizēts apraksts
    25 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element