Mājas > Produkti > Rūpniecības kontrole > Kontrolieri - process, temperatūra > PXU10030
Pieprasīt citātu
Latviešu
3866031PXU10030 attēlsRed Lion Controls
PXU10030
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PXU10030
  • Apraksts
    CNTRL TEMP/PROC REL OUT 100-240V
  • ECAD modelis
  • Svars
    0.488 lb (221.35g)
  • Spriegums - piegāde
    100 ~ 240VAC
  • Tips
    Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, R, S, T, TXK, U)
  • Izbeigšanās stils
    Screw Terminal
  • Sērija
    PXU
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    Rectangular - 91.50mm x 44.50mm
  • Izvades veids
    Relay (3)
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 50°C
  • Simbolu skaits rindā
    4, 4
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    2 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades diapazons
    -200°C ~ 1800°C, 0 ~ 10VDC
  • Ingress Protection
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Iespējas
    Excitation Supply, Sensor Fault Detection
  • Displeja tips
    LCD - Dual Color Characters, Backlight
  • Displeja simboli - Augstums
    0.472" (12.00mm), 0.472" (12.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, R, S, T, TXK, U) 100 ~ 240VAC Panel Mount