Mājas > Produkti > Rūpniecības kontrole > Kontrolieri - process, temperatūra > P4810010
Pieprasīt citātu
Latviešu
4259590P4810010 attēlsRed Lion Controls
P4810010
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    P4810010
  • Apraksts
    CONTROL PROC REL OUT 24V 18-36V
  • ECAD modelis
  • Svars
    0.38 lb (172.37g)
  • Spriegums - piegāde
    24VAC, 18 ~ 36VDC
  • Tips
    Process Controller
  • Izbeigšanās stils
    Screw Terminal
  • Sērija
    P48
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    Square - 45.00mm x 45.00mm
  • Izvades veids
    Relay
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 50°C
  • Simbolu skaits rindā
    4, 4
  • Montāžas tips
    Panel Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades diapazons
    0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
  • Ingress Protection
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Iespējas
  • Displeja tips
    LED - Dual Color Characters
  • Displeja simboli - Augstums
    0.401" (10.20mm), 0.299" (7.60mm)
  • Detalizēts apraksts
    Process Controller 24VAC, 18 ~ 36VDC Panel Mount