Mājas > Produkti > Rūpniecības kontrole > Kontrolieri - process, temperatūra > P1621100
Pieprasīt citātu
Latviešu
6218263P1621100 attēlsRed Lion Controls
P1621100
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    P1621100
  • Apraksts
    CONTROL PROCESS 85-250V PANEL MT
  • ECAD modelis
  • Svars
    0.395 lb (179.17g)
  • Spriegums - piegāde
    85 ~ 250VAC
  • Tips
    Process Controller
  • Izbeigšanās stils
    Screw Terminal
  • Sērija
    P16
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    Square - 45.00mm x 45.00mm
  • Izvades veids
    Relay (2), Voltage (External SSR)
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 50°C
  • Simbolu skaits rindā
    4, 4
  • Montāžas tips
    Panel Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades diapazons
    0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
  • Ingress Protection
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Iespējas
  • Displeja tips
    LCD - Dual Color Characters, Backlight
  • Displeja simboli - Augstums
    0.299" (7.60mm), 0.200" (5.10mm)
  • Detalizēts apraksts
    Process Controller 85 ~ 250VAC Panel Mount