Mājas > Produkti > Rūpniecības kontrole > Cilvēka un mašīnas saskarne (HMI) > G10C0000
Pieprasīt citātu
Latviešu
3078781G10C0000 attēlsRed Lion Controls
G10C0000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    G10C0000
  • Apraksts
    HMI TOUCHSCREEN 10.0" COLOR
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    10 ~ 30VDC
  • Tips
    Touchscreen
  • Izmērs - displejs
    10.0"
  • Sērija
    Graphite™
  • Citi vārdi
    G10C0000-ND
    RLC579
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 60°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    2 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
    IP66 - Dust Tight, Water Resistant; NEMA 4
  • Lietošanai ar / saistītajiem produktiem
    Multiple Manufacturer, Multiple Product
  • Iespējas
    Expansion Interface, Memory Card Interface
  • Displeja tips
    Color
  • Case Color
    Black
G109-15A
G109-15A
Apraksts: FAN GUARD METAL 120MM