Mājas > Produkti > RF / IF un RFID > RF raidītāji > ALPHA-TX433S
Pieprasīt citātu
Latviešu
89261ALPHA-TX433S attēlsRF Solutions
ALPHA-TX433S
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
18+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ALPHA-TX433S
  • Apraksts
    TRANSMITTER RF ALPHA 5.4V 433MHZ
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.2 V ~ 5.4 V
  • Sērija
  • Jauda - izlaide
    7dbm
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Module
  • Citi vārdi
    ALPHATX433S
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Modulācija vai protokols
    FSK
  • Atmiņas izmērs
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Biežums
    433MHz
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    RF Transmitter FSK 433MHz 7dbm 115.2kbps PCB, Surface Mount Antenna Module
  • Datu pārraides ātrums (maksimālais)
    115.2kbps
  • Datu saskarne
    Solder Pad
  • Pašreizējais - pārraide
    11mA