Pieprasīt citātu
Latviešu
5792955110C1-315AR2 attēlsRF Solutions
110C1-315AR2
  • Daļas numurs
    110C1-315AR2
  • Apraksts
    TRANSMITTER AM 315MHZ 1 SWITCH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Nav piemērojams / nav piemērojams
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    12V
  • Sērija
    AM110
  • Jutīgums
  • Jauda - izlaide
    10mW
  • Citi vārdi
    AM110C1-315
    AM110C1-315-ND
  • Modulācija vai protokols
    AM
    Not applicable / Not applicable
  • Saskarne
    Handheld, 1 Switch
  • Funkcija
    Transmitter, KeeLoq
  • Biežums
    315MHz
  • Iespējas
    50m Range
  • Detalizēts apraksts
    RF Transmitter, KeeLoq 315MHz AM Handheld, 1 Switch